вівторок, 12 березня 2013 р.

Заняття з елементами соціально-психологічного театру «Попередження та подолання насильства"22 лютого 2013 року в закладі «Вінницький технічний ліцей» відбувся захід на тему:  «Попередження та подолання насильства. Роль правоохоронних органів у профілактиці правопорушень серед підлітків» для учнів учні 8-9-х класів, проведений ліцейною асоціацією омбудсменів «Феміда», під керівництвом соціального педагога Щорса Вадима Володимировича.

Ведучі заходу - Олександр Лещенко та Хайфа Біштаві


Під час заходу було розглянуто теоретичні та практичні питання зі зазначеної проблеми, заслухано доповідь учня 8-го класу Максима Ровишина на тему: «Закон суворий, але це - закон», під час якої йшла мова про права підлітків, закріплених за ними у законодавчих актах України, переглянули документальний фільм «Історія права», змоделювали правові ситуації.


Виступ Максима Ровишина


Документальний фільм «Історія прав людини»
У заході узяв участь представник ВКМСД Вінницького МВ УМВС України майор міліції Льовкін Віталій Валерійович, який наголосив на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності та пояснив як уникнути приводу до відділку міліції і яку відповідальність несуть батьки за вчинені дії неповнолітніми. 

Омбудсмени ліцейської асоціації "Феміда"


— На мою думку, дуже правильно, що про свої права й обов’язки, учні зможуть відтепер дізнаватися від дитячих омбудсменів, за принципом «рівний-рівному».  Адже це набагато ефективніше й більш дієво, ніж почути дану інформацію від педагогів, яку більшість сприйме як повчання. Проведення саме таких заходів сприяє підвищенню поінформованості учнів про законодавчі акти нашої держави, здобуття ними правової грамотності та популяризації діяльності ліцейних омбудсменів, — поділилася з нами класний керівник групи ЛІН-1 Яричук Валентина Анатоліївна.

Ярослава Казмірчук – учениця групи ЛІН-1

Немає коментарів:

Дописати коментар